Пишіть нам

Прогулянка уздовж набережної

Найдовша не лише в Україні, але і в Європі! Дніпровська набережна тягнеться більш як 27 кілометрів, а разом із нею простягається й історія міста. Побудована таємно від керівництва, із застосуванням передових технологій того часу, родзинка Дніпра з’явилася не так і давно - наприкінці 1960-х років, але вже встигла завоювати звання улюбленого місця прогулянок мешканців та гостей міста.


А починалося все зі складів, човнових станцій та кучугур сміття... Це був вкрай зухвалий проект: з’єднати однією набережною три великих промислових міста - Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ і Запоріжжя й пустити цим шляхом тролейбус. Уявляєте масштаби ідеї?) Була ще думка побудувати дніпровську Венецію... І хоч ці сміливі проекти й не були реалізовані, набережна насьогодні — це візитна картка міста. Вона об’єднала кілька епох з їх секретами, загадками й легендами... Давайте ввірвемося в цей історичний вихор й освіжимося як слід, га?)

Скульптури
Стріт-арт
Архітектура
Музеї
Культура
Природа
Релігія
Особистості
Легенди
Тривалість
2 г 20 хв
Відстань
7.1 км
Локації
10
Маршрут
Прогулянка уздовж набережної. Старт: вул. Січеславська Набережна, 7. Фініш: вул. Монастирський острів, 1
вул. Січеславська Набережна, 7
вул. Монастирський острів, 1
Поділитися квестом
Безкоштовний квест
Квест доступний для платформ Android та iOS. Качай додаток, обирай потрібний маршрут та приходь на точку старту. WalQlike проведе тебе найцікавішими локаціями міста та наповнить твою прогулянку змістом!
UK EN RU