Пишіть нам

Маленькі історії великого міста

Кожне велике місто зберігає безліч маленьких історій і секретів, які зазвичай приховані від сторонніх очей ледь не за кожним фасадом будівлі. Знайти і розгадати їх можна, зазирнувши в центральну частину міста, де впродовж віків вирувало життя. Пропонуємо вам прогулятися найстарішою магістраллю Дніпра - проспектом Дмитра Яворницького. Тут ви відчуєте подих історії зовсім близько: розкішні маєтки й скромні будиночки, прибуткові будівлі й готелі, історії успішних торговців і підприємців. У тому числі, ми ближче познайомимося з дуже неординарною людиною - «винуватцем» назви проспекту. Відомий історик, філолог, етнограф, дослідник запорізького козацтва... Дмитро Яворницький - це той, хто надихнув Рєпіна на написання картини «Запорожці пишуть листа турецькому султану» і той, хто провів російському імператору Миколі II таку захоплюючу екскурсію українською мовою, що загострити увагу на мовному питанні так ніхто й не наважився.


Проспект Яворницького накопичив цілу колекцію надихаючих історій всередині кожної будівлі. Йдемо гуляти центральною вулицею Дніпра й пізнавати місто по-новому!

Скульптури
Стріт-арт
Архітектура
Музеї
Культура
Природа
Релігія
Особистості
Легенди
Тривалість
1 г 50 хв
Відстань
3.2 км
Локації
11
Маршрут
Маленькі історії великого міста. Старт: пр. Дмитра Яворницького, 72а. Фініш: Катеринославський бульвар, 1
пр. Дмитра Яворницького, 72а
Катеринославський бульвар, 1
Поділитися квестом
Безкоштовний квест
Квест доступний для платформ Android та iOS. Качай додаток, обирай потрібний маршрут та приходь на точку старту. WalQlike проведе тебе найцікавішими локаціями міста та наповнить твою прогулянку змістом!
UK EN RU