Пишіть нам
Що таке WalQlike?
WalQlike - це мобільний додаток, що пропонує цікаві прогулянки містом у форматі нескладного квесту. У маршрутах ми зібрали для тебе безліч загадкових історій, визначних пам’яток та секретних локацій.

Обирай WalQlike, отримуй унікальні враження та гуляй містом так, як тобі дійсно подобається.
Міст
13
Маршрутів
51
Локацій
747
Учасників
34k
Пройдено км
56k
Прогулянка з WalQlike.
Як це?
Ми вже є у 11 містах України, а в планах — весь світ! Наша місія — перетворити прогулянки у яскраві невимушені пригоди та заощадити ваш час на пошук інформації й планування. Саме тому, кожен маршрут у додатку особливий і не шаблонний. Обирай свій та досліджуй місто з нових сторін.

Крім того, WalQlike працює над функцією генерації індивідуальних квестів. Наразі ми ще тестуємо таку можливість, але ти вже можеш спробувати створити власний квест у Києві. Спеціальний алгоритм підбере пам'ятки за твоїми інтересами і складе ідеальний маршрут! Досвід такої екскурсії не зрівняється з жодним путівником!
Лови відео для натхнення!
Хто ми?
Ті, хто повірили, що перетворити сильну ідею на крутий проект — можливо. Це не один крок, а справжній квест, де кожен етап захоплює та мотивує. Стас, Паша і Тарас завзято працюють над реалізацією стартапу WalQlike, надихаються успіхами й підтримкою, вчаться на помилках і продовжують крокувати вперед.

Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Пишіть нам. Ми завжди раді новим знайомствам.
Станіслав Околот
CEO
Павло Клочко
CDO
Тарас Коломоєць
CTO
UK EN RU