Пишіть нам
Як це працює
Що таке WalQlike?
WalQlike - це мобільний додаток, що пропонує цікаві прогулянки містом у форматі нескладного квесту. У маршрутах ми зібрали для тебе безліч загадкових історій, визначних пам’яток та секретних локацій. Гуляй, шукай, знаходь і дізнавайся!
Як розпочати квест-екскурсію?
Установіть додаток WalQlike на свій телефон, завантаживши його в Google Play або App Store. Далі оберіть потрібне місто та тематику маршруту, що вам до вподоби. Прочитайте короткий опис і вирушайте на точку старту. Коли опинитесь на місці, натисніть «Почати квест», — додаток побудує для вас маршрут. Вам відкриється лише перша локація, де необхідно буде розгадати загадку, розв’язати головоломку або знайти якийсь об’єкт. Після відповіді ви переходите до наступного етапу, таким чином екскурсія стає ще більш азартною. WalQlike направлятиме вас протягом всього шляху, робитиме підказки та розповідатиме цікаві історії про місто, його мешканців і локації.
Чи можу я створити власний квест за інтересами?
Щоб створити такий квест, відкрийте додаток та оберіть розділ «Згенерувати». Перед початком екскурсії додаток запитає вас, із ким ви, скільки вільного часу ви маєте та які у вас інтереси. Після чого вибере найближчу до вас пам’ятку та складе індивідуальний маршрут. Наразі така функція доступна лише для міста Київ.
Чи потрібна підготовка до квесту?
Квести WalQlike не вимагають ніякої особливої підготовки. Усе, що вам необхідно, — встановлений додаток, доступ в Інтернет, декілька годин вільного часу та азартний настрій!
У яких містах працює додаток?
Прогулянки з WalQlike доступні в 11 містах України, таких як Київ, Львів, Кам’янець-Подільський, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Дніпро та Полтава.
Скільки людей може взяти участь у квесті?
Квести можна проходити наодинці, в компанії друзів чи з сім’єю, з собакою, дітьми або як завгодно ще. Кількість учасників не обмежено.
Я можу розпочати квест будь-коли?
Так, ви самі обираєте зручний для вас час для прогулянки. Більш того, ви завжди можете зробити паузу та продовжити проходити маршрут пізніше.
Чи знадобиться мені Інтернет?
Щоб розпочати квест, вам потрібен доступ в Інтернет та активована функція GPS-навігації.
Скільки часу потрібно на проходження одного квесту?
Час проходження залежить від обраного вами квесту. В середньому, цей інтервал складає 1,5-2 години та зазначається в деталях кожного маршруту.
Додаток безкоштовний?
Додаток безкоштовний завдяки Українському культурному фонду, платформі Спільнокошт та добродіям, які допомогли нам зібрати стартовий капітал.
Не знайшли потрібної відповіді?
UK EN RU