Пишіть нам

Єврейський квест

Що робить будинки, вулиці, пам’ятки, храми й затишні парки одним містом? Звичайно ж, неповторна атмосфера, яку формують передусім люди — місцеві національні громади.


Єврейський квест від WalQlike запрошує вас погуляти лабіринтами історії львівських євреїв. Адже місцева спільнота мала неабиякий вплив на розвиток міста свого часу. Ми побачимо перший локальний хмарочос, побудований за кошти відомого єврея-мільйонера, зазирнемо в таємничі приміщення давньої синагоги та на місце найстарішого єврейського кладовища. Спадщина львівської єврейської громади така багатогранна, що тут кожен мандрівник знайде напрямок, що зацікавить саме його.


Вирушайте знайомитися зі Львовом крізь історії та звичаї єврейської спільноти, яка свого часу надала цьому місту такого вигляду й шарму, яким ми насолоджуємося й досі.

Скульптури
Стріт-арт
Архітектура
Музеї
Культура
Природа
Релігія
Особистості
Легенди
Тривалість
1 г 50 хв
Відстань
4.1 км
Локації
11
Маршрут
Єврейський квест. Старт: Площа Коліївщини, 1. Фініш: Проспект Свободи, 28
Площа Коліївщини, 1
Проспект Свободи, 28
Поділитися квестом
Безкоштовний квест
Квест доступний для платформ Android та iOS. Качай додаток, обирай потрібний маршрут та приходь на точку старту. WalQlike проведе тебе найцікавішими локаціями міста та наповнить твою прогулянку змістом!
UK EN RU