Пишіть нам

Квест масони

Не буде перебільшенням сказати, що масони — це чи не найбільш загадкова організація за всю історію людства. Таємниці, що кружляють навколо масонства, просочуються крізь всі європейські країни, залишаючи по собі сліди у вигляді символів.


WalQlike пропонує вирушити на пошуки цих загадкових слідів у куточках старого Львова. А за переказами, масонство тут процвітало в першій половині XIX століття. Знаки містичних каменярів непомітно вписалися в архітектуру фасадів і брам міста. Упродовж квесту ми збиратимемо символи ложі крок за кроком, досліджуючи історію місцевого масонства, які відомі особистості входили до його складу, в яких будинках вони проживали та яке життя вели. А також ми навідаємося в особливу масонську квартиру, яка за сумісництвом є розкішним рестораном.


Поціновувачі загадок та ті, хто полюбляє міркувати й шукати відповіді на непрості питання історії, цей маршрут створений спеціально для вас!

Скульптури
Стріт-арт
Архітектура
Музеї
Культура
Природа
Релігія
Особистості
Легенди
Тривалість
1 г 40 хв
Відстань
4.1 км
Локації
10
Маршрут
Квест масони. Старт: Вул. Словацького, 1. Фініш: Вул. Джохара Дудаєва, 9
Вул. Словацького, 1
Вул. Джохара Дудаєва, 9
Поділитися квестом
Безкоштовний квест
Квест доступний для платформ Android та iOS. Качай додаток, обирай потрібний маршрут та приходь на точку старту. WalQlike проведе тебе найцікавішими локаціями міста та наповнить твою прогулянку змістом!
UK EN RU