Пишіть нам

Квест для торговців

Яким би великим та різнобарвним не було європейське місто, воно обов’язково має куточок, де сходяться всі шляхи. Здогадалися, що це за місце? Звичайно ж, це Ринкова Площа — осередок розвитку, нових ідей, пропозицій та починань. І Львів не є винятком. З давніх-давен ця локація була центром корисних знайомств, обміну думками й усілякими товарами з різних країв світу.


На центральній площі можна було знайти будь-що: від китайських шовків до португальського вина. Львів розташовувався на торгових шляхах, тож саме тут вирувало життя. А головна будівля міста — Ратуша, яку ринок прямо-таки огортав навкруги, стала свідком становлення образу сучасного центру Львова.


Пропонуємо вам познайомитися з містом очима місцевих підприємців, дрібних і крупних. Під час квесту ми спробуємо дослідити Львів як завзяті торговці, зазирнемо в схованки центральних кварталів та, можливо, дізнаємося кілька секретів успішної торгової справи від древніх. Тож уперед!

Скульптури
Стріт-арт
Архітектура
Музеї
Культура
Природа
Релігія
Особистості
Легенди
Тривалість
1 г 40 хв
Відстань
3.9 км
Локації
11
Маршрут
Квест для торговців. Старт: Площа Ринок, 7. Фініш: Вул. Володимира Винниченка, 3
Площа Ринок, 7
Вул. Володимира Винниченка, 3
Поділитися квестом
Безкоштовний квест
Квест доступний для платформ Android та iOS. Качай додаток, обирай потрібний маршрут та приходь на точку старту. WalQlike проведе тебе найцікавішими локаціями міста та наповнить твою прогулянку змістом!
UK EN RU