Пишіть нам

Cередньовічний квест

Вітаємо у Львові Темних часів! Хоча середньовічне місто лева було далеко не темним, і в цьому ви зможете переконатися на маршруті квесту. На шляху, що охоплює центральну частину міста, ми заглянемо до величних костьолів, пройдемося вузькими кам’яними вуличками, що дихають давниною, та знайдемо фреску з привидами. А також прогуляємось загадковими лабіринтами підземелля. Сітка таємних ходів під містом утворилася ще в далекому 15 столітті. За переказами, вона являла собою ціле підземне царство з ремісниками, торговцями, дорогами та будинками. Тепер ми можемо тільки здогадуватися про масштаби проекту.


Квест середньовічним Львовом підійде всім пригодницьким серцям, поціновувачам нерозгаданих таємниць і відкритих питань. Вирушайте досліджувати місто лева з WalQlike крізь браму лицарської епохи.

Скульптури
Стріт-арт
Архітектура
Музеї
Культура
Природа
Релігія
Особистості
Легенди
Тривалість
1 г 40 хв
Відстань
3.1 км
Локації
13
Маршрут
Cередньовічний квест. Старт: Площа Ринок, 7. Фініш: Вул. Краківська, 18
Площа Ринок, 7
Вул. Краківська, 18
Поділитися квестом
Безкоштовний квест
Квест доступний для платформ Android та iOS. Качай додаток, обирай потрібний маршрут та приходь на точку старту. WalQlike проведе тебе найцікавішими локаціями міста та наповнить твою прогулянку змістом!
UK EN RU